FUE ARTAS: skuteczny przeszczep włosów - Warszawa

Nowy adres kliniki w Warszawie!

Z przyjemnością informujemy o nowej lokalizacji kliniki przeszczepu włosów DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic w Warszawie. Osoby borykające się z problemem łysienia, zainteresowane konsultacją z trychologiem lub zabiegiem przeszczepu włosów w Warszawie zapraszamy na ul. Złotą 44. 

Presja i odpowiedzialność związana z estetyczną poprawą wizerunku pacjentów, ale również ich komfortu psychicznego, towarzyszy nam każdego dnia. Dlatego też stosujemy najnowocześniejsze technologie i metody przeszczepiania włosów, które  gwarantują trwały efekt i w praktyce są najskuteczniejszym sposobem leczenia łysienia.

Niebywale precyzyjny i szybki – robot ARTAS iX to jedyne na świecie urządzenie, które samodzielnie selekcjonuje i pobiera najlepsze zespoły mieszków włosowych, a następnie przygotowuje miejsca do ich wszczepienia.

Robot Artas iX w warszawskiej klinice

Zauważyłeś, że linia Twoich włosów znacząco się cofnęła?

Czas pomyśleć nad trwałym rozwiązaniem tego problemu! Zapraszamy na konsultacje do przeszczepu włosów do naszej kliniki w Warszawie. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie korzyści daje nowoczesna transplantacja włosów.

  Umów się
  na bezpłatną konsultację
  *Miejsce wykonania przeszczepu

  *Preferowana forma kontaktu


  Czy przeszczep włosów rozwiąże mój problem z łysieniem?

  W trakcie trwającej już wiele lat praktyki z zabiegami przeszczepów włosów z wykorzystaniem robota ARTAS zespół dr Turowskiego operował już ponad kilka tysięcy pacjentów. Łysienie to głównie sprawa wyglądu i akceptacji samego siebie. Nie jest ono, przynajmniej u mężczyzn, objawem choroby, a efektem przypadłości genetycznej. Należy je rozpatrywać przede wszystkim w aspekcie psychologicznym i estetycznym. Łysiejesz i źle się z tym czujesz? Cierpisz z powodu utraty włosów? Dzięki przeszczepowi włosów zyskasz młodszy wygląd, pozbędziesz się kompleksów i znów poczujesz się atrakcyjnie w relacjach społecznych.

  Zabieg przeszczepu włosów

  Kto może poddać się przeszczepowi włosów?

  Analiza komputerowa

  Metoda FUE, którą stosujemy, została już udoskonalona do tego stopnia, że każdy może się jej poddać. Do tej grupy należą zarówno mężczyźni, jak i kobiety z problemem łysienia androgenowego, osoby z pourazowym ubytkiem włosów, po przeszczepach skóry głowy, a także pacjenci po terapiach nowotworowych. Przeszczepy włosów za pomocą robota ARTAS to rozwiązanie nie tylko dla osób, u których nastąpił znaczny i trwały ubytek owłosienia, ale także tych, którzy chcą zagęścić przerzedzone włosy np. mężczyźni z zakolami, czy kobiety po menopauzie.

  Na czym polega przeszczep włosów metodą FUE?

  Metoda FUE (ang. Follicular Unit Extraction) polega na punktowym pobieraniu mieszków włosowych, które następnie wszczepia się w miejsce biorcze. To prawdziwa rewolucja w chirurgii transplantacyjnej włosów. W warszawskiej klinice włosa DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic zabiegi przeprowadzamy metodą FUE – manualną lub za pomocą robota ARTAS. Atutem tej metody są mikroskopijne, prawie niewidoczne punkty zabiegowe. Doszliśmy do takiego etapu w transplantacji włosów przy użyciu ARTAS System, w którym jesteśmy w stanie wszczepiać włosy i odrestaurować pokrycie głowy bez powikłań i widocznych skutków ubocznych. Nie używamy skalpela, więc nie zakładamy szwów ani metalowych klipsów. Zabieg jest bezbolesny, rekonwalescencja szybka, a efekt estetyczny nieporównanie lepszy od tradycyjnych metod tj. STRIP.

  Specjalista podczas zabiegu przeszczepu włosów

  ARTAS iX System- numer jeden wśród metod przeszczepu włosów?

  Przeszczep za pomocą robota ARTAS ma niepowtarzalne zalety, które stawiają go na pierwszym miejscu wśród dostępnych obecnie na świecie metod transplantacji włosów. Przeszczep włosów wymaga dużej precyzji – jest to procedura żmudna i czasochłonna.  Pobranie przez chirurga 2000 mieszków włosowych ze skóry głowy trwa średnio 8-10 h, zaś robot w ciągu 1 godziny jest w stanie pobrać z głowy pacjenta 1000-1200 mieszków włosowych i przygotować ponad 2000 miejsc pod wszczepy. Ramię robota w przeciwieństwie do dłoni lekarza nigdy się nie męczy. Jego ruchy są powtarzalne, szybkie i dokładne. To zapewnia renowację włosów na najwyższym poziomie, a przy tym oszczędza pacjentowi czasu i dyskomfortu. FUE-ARTAS to obecnie również jedyna metoda przeszczepu włosów, w której ryzyko uszkodzenia mieszków włosowych praktycznie nie istnieje.

  Artas iX

  Jak będę się czuł w trakcie i po zabiegu przeszczepu włosów?

  Przeszczep włosów przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Pacjent nie odczuwa bólu i jest w pełnym komforcie. Czas trwania przeszczepu włosów uzależniony jest od liczby przeszczepianych graftów. Zabieg może trwać od kilku do kilkunastu godzin. Pacjent w tym czasie może słuchać muzyki, oglądać film, a nawet uciąć sobie drzemkę. W czasie trwania zabiegu przewidziane są także przerwy, podczas których pacjent może odpocząć i zjeść posiłek.

  Bezpośrednio po przeszczepie włosów pacjent wraca do domu bez żadnego opatrunku. Czas rekonwalescencji po jest krótki. Już następnego dnia po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych czynności.

  Zabieg przeszczepu w warszawskiej klinice

  Kiedy moje włosy odrosną?

  Mężczyzna po przeszczepie włosów

  Technologia ARTAS System daje pewność, że marzenia pacjentów o odzyskaniu włosów uda się urzeczywistnić. Każdy pacjent to inny przypadek, z indywidualnymi emocjami towarzyszącymi stopniowej utracie włosów i oczekiwaniami odnośnie rezultatów.

  Przeszczepione włosy zachowują naturalne właściwości oraz układają się zgodnie z noszoną fryzurą. Ponadto są odporne na wypadanie. Można je dowolnie ścinać, farbować i stylizować. Pierwsze efekty przeszczepu widoczne są po kilku miesiącach. Tyle czasu potrzeba, aby pojawiły się pierwsze włosy. Końcowy rezultat zabiegu widoczny jest po około 9-12 miesiącach.

  Przeszczep włosów wraz z zagęszczeniem fryzury dostarcza pozytywnych emocji, radości i dobrego samopoczucia wynikającego z estetycznej poprawy swojego wizerunku.

  Nadmierne wypadanie włosów wpędza Cię w kompleksy?

  Spotkaj się z naszym lekarzem – specjalistą trychologiem na konsultacji przeszczepu włosów w Warszawie, a przekonasz się że marzenia o odzyskaniu włosów mogą się spełnić!

   Umów się
   na bezpłatną konsultację
   *Miejsce wykonania przeszczepu

   *Preferowana forma kontaktu


   Poznaj rezultaty przeszczepu włosów metodą FUE u naszych Pacjentów