Prawdziwi ludzie - prawdziwe rezultaty

Paweł z "Dla Pieniędzy" zdecydował się na przeszczep

Paweł Svinarski, prowadzący największego polskiego kanału finansowego YT “Dla Pieniędzy” poddał się zabiegowi przeszczepu włosów w DR Turowski Hair Restoration Clinic. 

Pieniądze to temat, w którym Paweł Svinarski czuje się najlepiej. W przystępny sposób tłumaczy wszystko, co się z nim wiąże. Zawiłości świata finansów i ekonomii rozkłada na czynniki pierwsze. Radzi, obserwuje, komentuje. Kanał YT „Dla Pieniędzy” bardzo szybko osiągnął rekordową liczbę subskrybentów, w przeciwieństwie … do gęstości włosów Pawła Svinarskiego. Mimo młodego wieku pojawiły się u niego widoczne zakola, dlatego postanowił temu zaradzić. Zdecydował się na przeszczep włosów metodą FUE ARTAS.

“Ja również zastanawiałem się nad wyjazdem do Turcji, żeby przeszczepić włosy. Jednak ważąc wszystkie za i przeciw zdecydowałem się na zabieg w Polsce, metodą FUE – ARTAS. Choć do pełnego efektu jest jeszcze trochę czasu, to czuję, że była to moja najlepsza decyzja 2020 roku. Znacznie wzrósł u mnie poziom pewności siebie i zadowolenie z tego, jak wyglądam”. –  opowiada Paweł Svinarski.

Zauważyłeś, że linia Twoich włosów znacząco się cofnęła?

Postaw, tak jak Paweł Svinarski, na najbardziej zaawansowaną metodę przeszczepu włosów i ciesz się z nowej fryzury dzięki ARTAS iX! Zapraszamy na konsultacje do przeszczepu włosów do kliniki w Warszawie i Katowicach.

    Umów się
    na wizytę

    Przeszczep włosów Pawła Svinarskiego krok po kroku