Prawdziwi ludzie - prawdziwe rezultaty

Paweł z "Dla Pieniędzy" rok po przeszczepie

Rok temu Paweł Svinarski zdecydował się na przeszczep włosów za pomocą robota ARTAS iX w DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic. Posłuchaj co o zabiegu, reakcji otoczenia i nowej fryzurze mówi Paweł. 

“Jestem rok po zabiegu. Oto efekty. Mówią same za siebie. Włosy rano tylko umyłem. Znowu mam piękną bujną fryzurę i czuję się 300 razy lepiej (…)

Bałem się o dwie rzeczy. Pierwsza to, czy zabieg nie wykluczy mnie z mojej aktywności zawodowej i społecznej, ale na szczęście okazało się, że tydzień po zabiegu mogłem już wrócić do normalnego funkcjonowania. Natomiast druga, jeszcze ważniejsza rzecz, to co ludzie powiedzą. (…) Ponieważ też jestem osobą publiczną, to zastanawiałem się, czy nie będę słyszał komentarzy typu: „Co zrobiłeś sobie włosy. Przecież medycyna estetyczna jest dla kobiet. To takie niemęskie”. Ale koniec końców wszyscy chwalą i nikt nie krytykuje. A walka ze swoimi kompleksami i umiejętność otwartego powiedzenia o tym, myślę, że jest bardzo męska. Także… Panie Doktorze, bardzo dziękuję. Uratował mi Pan życie”

“Zrobił mi Doktor dzień, ale zrobił mi rok, a w zasadzie mam wrażenie, że całą resztę mojego życia, bo moja pewność siebie wzrosła nie o połowę, tylko trzykrotnie. A jak oglądam swoje zdjęcia sprzed roku, dwóch, kiedy byłem łysy i miałem zakola na pół głowy, to dopiero teraz widzę, jak dużym to było problemem, który gdzieś tam prawdopodobnie spychałem na bok swojej świadomości. Nie chciałem na to spojrzeć. Ale tak obiektywnie rzecz biorąc, gdybym teraz mógł porównać siebie z dziś i siebie stamtąd, z tamtych czasów, no to jest gigantyczna różnica. I no powiem, czuje się, jak nowo narodzony”

Zauważyłeś, że linia Twoich włosów znacząco się cofnęła?

Odzyskaj swoje włosy jak Paweł Svinarski.
Zapraszamy na konsultacje do przeszczepu włosów do kliniki w Warszawie i Katowicach.

  Umów się
  na bezpłatną konsultację
  *Miejsce wykonania przeszczepu

  *Preferowana forma kontaktu


  Paweł z "Dla Pieniędzy" zdecydował się na przeszczep

  Paweł Svinarski, prowadzący największego polskiego kanału finansowego YT “Dla Pieniędzy” poddał się zabiegowi przeszczepu włosów w DR Turowski Hair Restoration Clinic. 

  Pieniądze to temat, w którym Paweł Svinarski czuje się najlepiej. W przystępny sposób tłumaczy wszystko, co się z nim wiąże. Zawiłości świata finansów i ekonomii rozkłada na czynniki pierwsze. Radzi, obserwuje, komentuje. Kanał YT „Dla Pieniędzy” bardzo szybko osiągnął rekordową liczbę subskrybentów, w przeciwieństwie … do gęstości włosów Pawła Svinarskiego. Mimo młodego wieku pojawiły się u niego widoczne zakola, dlatego postanowił temu zaradzić. Zdecydował się na przeszczep włosów metodą FUE ARTAS.

  “Ja również zastanawiałem się nad wyjazdem do Turcji, żeby przeszczepić włosy. Jednak ważąc wszystkie za i przeciw zdecydowałem się na zabieg w Polsce, metodą FUE – ARTAS. Choć do pełnego efektu jest jeszcze trochę czasu, to czuję, że była to moja najlepsza decyzja 2020 roku. Znacznie wzrósł u mnie poziom pewności siebie i zadowolenie z tego, jak wyglądam”. –  opowiada Paweł Svinarski.

  Zauważyłeś, że linia Twoich włosów znacząco się cofnęła?

  Postaw, tak jak Paweł Svinarski, na najbardziej zaawansowaną metodę przeszczepu włosów i ciesz się z nowej fryzury dzięki ARTAS iX! Zapraszamy na konsultacje do przeszczepu włosów do kliniki w Warszawie i Katowicach.

   Umów się
   na bezpłatną konsultację
   *Miejsce wykonania przeszczepu

   *Preferowana forma kontaktu


   Przeszczep włosów Pawła Svinarskiego krok po kroku