Get to know the effects of our expenses

Why is it worth trusting us?

DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic jest jednym z najbardziej doświadczonych ośrodków robotycznych przeszczepów włosów na świecie. Zespół pod kierownictwem dr Turowskiego przeprowadził pierwszą w Polsce i Europie Środkowo–Wschodniej operację przeszczepu włosów metodą FUE – ARTAS i obecnie wykonuje ponad 400 zabiegów rocznie.

Polsko-amerykanski zespół transplantacji
pod kierownictwem dr Turowskiego

przeszczepionych mieszków włosowych

Jedyna klinika w Polsce dysponująca
dwoma robotami Artas 9 i Artas iX

Korzystne warunki współpracy

Światowej klasy autorytet

Dyrektorem medycznym kliniki jest ceniony na arenie międzynarodowej chirurg plastyczny – dr Gregory Turowski. Jako jeden z pierwszych na świecie zastosował on robota ARTAS podczas przeszczepu włosów w klinice w Chicago. Obecnie jego kliniki są wiodącymi ośrodkami transplantacji włosów na świecie i zaufanym partnerem firmy Restoration Robotics, która stworzyła i rozwija robota ARTAS. Należy do elitarnej grupy chirurgów plastycznych posiadających dyplomy ukończenia dwóch prestiżowych uczelni Yale i Harvard. Jego gruntowna wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliły mu zdobyć zaufanie tysięcy pacjentów. Uznawany jest za pioniera w zakresie robotycznego przeszczepiania włosów.

Zobacz metamorfozę
Piotra Świerczewskiego

Utytułowany sportowiec, prawdziwy „twardziel” na boisku i entuzjasta zdrowego stylu życia, podobnie jak wielu mężczyzn po 30-tce, od dłuższego czasu bezskutecznie walczył z łysieniem. W końcu zdecydował się na zabieg przeszczepu włosów w DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic.

Najskuteczniejsza technologia przeszczepu włosów

System ARTAS to supernowoczesna technologia transplantacji włosów, stworzona przez inżynierów z amerykańskiego Restoration Robotics. To jedyne na świecie urządzenie, które pobiera ze skóry głowy pojedyncze zespoły mieszkowe, precyzyjnie je rozdziela i umieszcza w docelowym miejscu na głowie.

Bezpieczna metoda transplantacji włosów

FUE (ang. Follicular Unit Extraction) to nowoczesna, małoinwazyjna metoda transplantacji włosów, bez konieczności wycinania fragmentów skóry głowy. Pozwala uzyskać naturalny i trwały efekt, bez blizn i ubytków owłosienia w miejscu dawczym.

Jak wygląda proces?

Nasi eksperci w mediach

Dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i efektami zabiegowymi. Zapoznaj się z materiałami, w których nasi specjaliści poruszają tematy związane z transplantacją włosów i leczeniem łysienia.

TVN24
Test
POLSAT

Poznaj opinie naszych Pacjentów

To najlepsza rekomendacja naszej kliniki! Sprawdź, dlaczego jesteśmy liderem w dziedzinie przeszczepu włosów.

Polecam! Mąż miał zabieg prawie 3 lata temu,
efekty są niesamowite. Ja osobiście skorzystałam
z zbiegów osocza i również widzę wielka różnice.
Personel naprawdę bardzo miły i sympatyczny. 🙂

Paulina Wala

Jakiś czas temu wykonywałem zabieg w tej klinice jestem mega zadowolony z efektów oraz z zespołu który jest super profesjonalny, przemiły i jak najbardziej kompetentny polecam serdecznie każdemu komu zależy na wspaniałych efektach pozdrawiam serdecznie cały zespół wspaniałych specjalistów.

Mateusz Nowy

Bardzo polecam klinikę dr Turowskiego. Świetny, światowej klasy sprzęt. Klinika czysta i zadbana. Warto również wspomnieć o personelu w tej klinice – cudowne osoby ze wspaniałym podejściem do pacjenta i dużym doświadczeniem.
Serdecznie polecam.

Jolanta Grudzień

Nasze zabiegi przeprowadzamy w naszych klinikach w Polsce w Warszawie i Katowicach