DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic

Specjaliści od przeszczepów włosów

DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic to najnowocześniejsze w Polsce i najbardziej doświadczone centrum robotycznego przeszczepu włosów ARTAS na świecie. Specjalistyczne ośrodki transplantacji włosów zlokalizowane są w Chicago, Katowicach i Warszawie.

Pacjentami kliniki są zarówno mężczyźni, jak i kobiety, zmagający się z łysieniem, po przeszczepach skóry głowy, z oparzeniami i bliznami na głowie oraz po chemioterapii. Stosowane w klinice metody przeszczepu włosów zostały już udoskonalona do tego stopnia, że każdy może się im poddać. 

Co nas wyróżnia?

 • Światowej klasy autorytet w dziedzinie przeszczepu włosów – dr Gregory Turowski – i wyróżniający się wiedzą i doświadczeniem personel medyczny
 • Wykorzystanie po raz pierwszy w Polsce robota ARTAS do przeszczepu włosów
 • Liczba przeprowadzonych rocznie przeszczepów włosów plasująca nas wśród najlepszych ośrodków wykorzystujących ARTAS 9x system na świecie
 • Międzynarodowe know how, nowoczesne technologie oraz wysokiej klasy sprzęt medyczny

Światowej klasy autorytet

Gregory Turowski, MD, Ph.D., FACS – Amerykanin polskiego pochodzenia, światowej klasy chirurg plastyczny, jeden z niewielu posiadających dyplomy ukończenia dwóch prestiżowych uczelni: Yale i Harvard. Specjlizuje się w operacjach plastycznych i małoinwazyjnych przeszczepach włosów metodą FUE. Uznawany jest za pioniera w zakresie robotycznego przeszczepiania włosów.

Dr Gregory Turowski posiada certyfikat American Board of Plastic Surgery. Jako jeden z niewielu chirurgów należy elitarnej grupy “Best Doctors Chicago Metropolitan Area” i “USA Top Surgeons”.

Zespół dr Turowskiego jako pierwszy w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej wykonał przeszczep włosów za pomocą robota ARTAS.

 

DR TUROWSKI - dyrektor medyczny w centrum robotycznego przeszczepu włosów ARTAS

Uznani specjaliści

klinika przeszczepu włosów katowice warszawa

Nawet tak doskonałe urządzenie, jak ARTAS musi być obsługiwane przez świetnych fa­chowców. Dlatego też bardzo dużą wagę przywiązujemy do podnoszenia kwalifikacji personelu medycznego. Dzięki temu zespoły klinik DR Turowskiego we wszystkich lokalizacjach reprezentują te same standardy jakościowe i osiągają świetne rezultaty.

W trakcie trwającej już ponad 10 lat praktyki zespół dr Tu­rowskiego zoperował już kilka tysięcy pacjentów i przeszczepił w sumie ponad 20 milionów graftów.

Autorytet i wyjątkowe umiejętności praktyczne dr Turowskiego w połączeniu z kwalifikacjami zespołu specjalistów sprawiają, że rośnie grono osób decydujących się na przeszczep w jego klinikach. To właśnie personel medyczny stanowi prawdziwy ich fundament i kluczowy czynnik sukcesu DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic.

 

Jedyną skuteczną metodą odzyskania włosów jest ich przeszczep!

Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami.

  Umów się
  na bezpłatną konsultację
  *Miejsce wykonania przeszczepu

  *Preferowana forma kontaktu


  Tak pracujemy