Historie przeszczepów włosów naszych Pacjentów

Mamy za sobą ponad 4,5 tys. udanych przeszczepów i 30 mln przeszczepionych mieszków włosowych. W klinice gościliśmy pacjentów z zaawansowanym stadium łysienia, którzy obdarzyli nas ogromnym zaufaniem i teraz zbierają tego plony w postaci gęstych i mocnych włosów. Przekonaj się o skuteczności transplantacji włosy metodą FUE–ARTAS, poznając bliżej ich historie.

Paweł Svinarski z “Dla Pieniędzy”

Paweł Svinarski, prowadzący największego polskiego kanału finansowego YouTube „Dla Pieniędzy”, który bardzo szybko osiągnął rekordową liczbę subskrybentów, w przeciwieństwie do… gęstości włosów Pawła Svinarskiego. Mimo młodego wieku, pojawiły się u niego widoczne zakola, dlatego postanowił temu zaradzić. Zdecydował się na przeszczep włosów metodą FUE–ARTAS.

Paweł Svinarski z “Dla Pieniędzy”

„Ja również zastanawiałem się nad wyjazdem do Turcji, żeby przeszczepić włosy. Jednak ważąc wszystkie za i przeciw zdecydowałem się na zabieg w Polsce, metodą FUE–ARTAS. (…) czuję, że była to moja najlepsza decyzja 2020 roku. Znacznie wzrósł u mnie poziom pewności siebie i zadowolenie z tego, jak wyglądam.”

Umów bezpłatną wizytę

Piotr Świerczewski
piłkarz reprezentacji Polski

Piotr Świerczewski, były piłkarz reprezentacji Polski przeszedł gruntowną metamorfozę. Utytułowany 46-letni sportowiec, prawdziwy „twardziel” na boisku i entuzjasta zdrowego stylu życia, podobnie jak wielu mężczyzn po 30-tce, od dłuższego czasu bezskutecznie walczył z łysieniem. W końcu zdecydował się na zabieg przeszczepu włosów w DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic.

Piotr Świerczewski
 piłkarz reprezentacji Polski

“Piotr jest wręcz encyklopedycznym przykładem łysienia androgenowego, które uwarunkowane jest genetycznie i które dotyka około 80% męskiej populacji. Choć można ten proces spowolnić, to nie da się go zatrzymać za pomocą środków farmakologicznych. Jedyną skuteczną metodą odzyskania włosów jest ich przeszczep. W ostatnim czasie dokonał się ogromny postęp technologiczny w tym obszarze, dlatego tego typu zabiegi przestają być już wyłącznie domeną metroseksualnych mężczyzn. Decydują się na niego także typowi „twardziele”, czego Piotr jest najlepszym przykładem” – dr Grzegorz Turowski.

Umów bezpłatną wizytę

Tymoteusz Pięta fryzjer gwiazd

Tymoteusz Pięta, na co dzień stylista włosów polskich celebrytów postanowił zadbać również o swój wizerunek. Od 2015 roku rozwija sieć własnych salonów fryzjerskich Hairmate i prowadzi własną akademię fryzjerstwa. Próbował wielu terapii, by poprawić kondycję włosów, ale bez oczekiwanych rezultatów. W końcu zdecydował się na przeszczep włosów w naszej klinice.

Tymoteusz Pięta – fryzjer gwiazd

“Próbowałem wielu sposobów, by poprawić kondycję swoich włosów zaczynając od mezoterapii osoczem bogatopłytkowym, która początkowo dawała fajne rezultaty, natomiast w pewnym momencie przestała działać i nie przynosiła już dalszych efektów. Zrobiłem też przeszczep włosów w innej klinice, który nie spełnił moich oczekiwań, dlatego zdecydowałem się na przyjście do kliniki Dr Turowskiego” – wspomina Pan Tymoteusz.