Prawdziwi ludzie - prawdziwe rezultaty

Paweł z "Dla Pieniędzy" zdecydował się na przeszczep

Paweł Svinarski, prowadzący największego polskiego kanału finansowego YT “Dla Pieniędzy” poddał się zabiegowi przeszczepu włosów w DR Turowski Hair Restoration Clinic. 

Pieniądze to temat, w którym Paweł Svinarski czuje się najlepiej. W przystępny sposób tłumaczy wszystko, co się z nim wiąże. Zawiłości świata finansów i ekonomii rozkłada na czynniki pierwsze. Radzi, obserwuje, komentuje. Kanał YT „Dla Pieniędzy” bardzo szybko osiągnął rekordową liczbę subskrybentów, w przeciwieństwie … do gęstości włosów Pawła Svinarskiego. Mimo młodego wieku pojawiły się u niego widoczne zakola, dlatego postanowił temu zaradzić. Zdecydował się na przeszczep włosów metodą FUE ARTAS.

“Ja również zastanawiałem się nad wyjazdem do Turcji, żeby przeszczepić włosy. Jednak ważąc wszystkie za i przeciw zdecydowałem się na zabieg w Polsce, metodą FUE – ARTAS. Choć do pełnego efektu jest jeszcze trochę czasu, to czuję, że była to moja najlepsza decyzja 2020 roku. Znacznie wzrósł u mnie poziom pewności siebie i zadowolenie z tego, jak wyglądam”. –  opowiada Paweł Svinarski.

Piotr Świerczewski zdecydował się na przeszczep włosów

Piotr Świerczewski, były gwiazdor reprezentacji Polski przeszedł gruntowną metamorfozę. Piłkarz zdecydował się na zabieg przeszczepu włosów w DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic.

Ma 46 lat, na koncie wiele sportowych sukcesów w barwach SC Bastii czy Olympique Marsylia i uchodzi za typowego „twardziela” – zarówno na boisku, jak i w życiu zawodowym. Mimo prowadzenia zdrowego trybu życia, „Świr” podobnie jak wielu mężczyzn po 30-tce, od dłuższego czasu bezskutecznie walczył z łysieniem. W końcu zdecydował się na zabieg przeszczepu włosów.

“Piotr jest wręcz encyklopedycznym przykładem łysienia androgenowego, które uwarunkowane jest genetycznie i które dotyka około 80% męskiej populacji. Choć można ten proces spowolnić, to nie da się go zatrzymać za pomocą środków farmakologicznych. Jedyną skuteczną metodą odzyskania włosów jest ich przeszczep. W ostatnim czasie dokonał się ogromny postęp technologiczny w tym obszarze, dlatego tego typu zabiegi przestają być już wyłącznie domeną metroseksualnych mężczyzn. Decydują się na niego także typowi „twardziele”, czego Piotr jest najlepszym przykładem” – dr Grzegorz Turowski

Fryzjer gwiazd zdecydował się na przeszczep

Tymoteusz Pięta, na co dzień stylista włosów polskich celebrytów postanowił zadbać również o swój wizerunek. Zawodowo zajmuje się fryzurami innych, dba o to, by wyglądali świetnie i z nutką zazdrości spoglądał na ich włosy. W DR Turowski Hair Restoration Clinic poddał się zabiegowi przeszczepu włosów, by spełnić swoje marzenie.

Jak sam o sobie mówi “najlepszy fryzjer w Warszawie”. Od 2015 roku rozwija sieć własnych salonów fryzjerskich Hairmate. Ma na koncie wiele sukcesów, nagród branżowych i apetyt  na więcej. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem dzieli się z adeptami fryzjerstwa w ramach własnej akademii fryzjerstwa. Próbował wielu terapii, by poprawić kondycję włosów, które nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. W końcu zdecydował się na przeszczep włosów.

“Próbowałem wielu sposobów, by poprawić kondycję swoich włosów zaczynając od mezoterapii osoczem bogatopłytkowym, która początkowo dawała fajne rezultaty, natomiast w pewnym momencie przestała działać i nie przynosiła już dalszych efektów. Zrobiłem też przeszczep włosów w innej klinice, który nie spełnił moich oczekiwań, dlatego zdecydowałem się na przyjście do kliniki Dr Turowskiego” – wspomina Pan Tymoteusz.

Mini Majk postanowił pozbyć się zakoli

Mini Majk, czyli Mateusz Krzyżanowski, to jeden z najpopularniejszych twórców YouTube i członek Ekipy Friza.

Youtuber postanowił pozbyć się postarzających go zakoli. Mini Majk zdecydował się na przeszczep włosów metodą FUE z wykorzystaniem robota ARTAS iX. Zabieg odbył się w warszawskim oddziale DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic.

Zastosowanie robota ARTAS iX pozwala na wybranie najlepszych graftów do przeszczepu: najmocniejszych w strukturze, najgrubszych, najlepiej napigmentowanych i z największą liczbą mieszków włosowych, co gwarantuje gęstą fryzurę.

„Dzięki temu zabiegowi, moje dotychczas zakola, które miałem, znikną w zapomnienie. Ja jestem ogólnie megazadowolony. (…) Efekty zobaczycie na przestrzeni kilku miesięcy na moim Instagramie, jak i pewnie na moich filmach, czy u innych Ekipowiczów” – powiedział Mini Majk.