Światowej klasy autorytet

Założycielem i dyrektorem medycznym DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic jest MD, Ph.D., FACS, dr Gregory Turowski – ceniony na arenie międzynarodowej chirurg plastyczny, niekwestionowany ekspert
w dziedzinie przeszczepu włosów, prowadzący swą praktykę w Chicago, Warszawie i Katowicach. Dr Turowski jest certyfikowanym chirurgiem plastycznym, specjalizującym się w transplantacji włosów metodą manualną FUE oraz FUE-ARTAS.

Dr Gregory Turowski

Jest członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Chirurgii Estetycznej, Amerykańskiego Stowarzyszenia Chirurgów Plastyków oraz posiada certyfikat American Board of Plastic Surgery. Dr Turowski, jako jeden z nielicznych chirurgów, został wybrany do elitarnej grupy lekarzy „Best Doctors Chicago Metropolitan Area” i „USA Top Surgeons”.

Umów bezpłatną wizytę

Poznaj naszą historię

2012

Dr Gregory Turowski przeprowadził jeden
z pierwszych na świecie przeszczepów włosów przy pomocy robota ARTAS
w swojej klinice w Chicago.

2013

2013 Otwarcie kliniki
DR TUROWSKI Hair Restoriation Clinic w Katowicach oraz pierwszy w środkowo-wschodniej Europie przeszczep włosów robotem ARTAS.

2016

Otwarcie kliniki DR TUROWSKI Hair Restoriation Clinic
w Warszawie.

2018

DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic stała się jedynym akredytowanym centrum szkoleniowym Restoration Robotics w Europie.

2019

Klinika dr Turowskiego uhonorowana zaszczytnym tytułem „ARTAS Center of Clinical Excellence” przez firmę Restoration Robotics.

Paweł Svinarski
z „Dla Pieniędzy”

Ja również zastanawiałem się nad wyjazdem do Turcji, żeby przeszczepić włosy. Jednak ważąc wszystkie za i przeciw, zdecydowałem się na zabieg w Polsce, metodą FUE–ARTAS. (…) czuję, że była to moja najlepsza decyzja 2020 roku. Znacznie wzrósł u mnie poziom pewności siebie i zadowolenie z tego, jak wyglądam.

Dlaczego warto nam zaufać?

DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic jest jednym z najbardziej doświadczonych ośrodków robotycznych przeszczepów włosów na świecie. Zespół pod kierownictwem dr Turowskiego przeprowadził pierwszą w Polsce i Europie środkowo–wschodniej operację przeszczepu włosów metodą FUE–ARTAS i obecnie wykonuje ponad 400 zabiegów rocznie.

Polsko-amerykanski zespół transplantacji 
pod kierownictwem dr Turowskiego

przeszczepionych mieszków włosowych

Pracujemy na najnowszej wersji robota - Artas iX

Gwarantujemy naturalne efekty bez blizn

Uznani specjaliści

Nawet tak doskonałe urządzenie, jak ARTAS musi być obsługiwane przez świetnych fa­chowców. Dlatego też bardzo dużą wagę przywiązujemy do podnoszenia kwalifikacji personelu medycznego. Dzięki temu zespoły klinik DR Turowskiego we wszystkich lokalizacjach reprezentują te same standardy jakościowe i osiągają świetne rezultaty.

W trakcie trwającej już ponad 10 lat praktyki zespół dr Tu­rowskiego zoperował już kilka tysięcy pacjentów i przeszczepił w sumie ponad 20 milionów graftów.

Autorytet i wyjątkowe umiejętności praktyczne dr Turowskiego w połączeniu z kwalifikacjami zespołu specjalistów sprawiają, że rośnie grono osób decydujących się na przeszczep w jego klinikach. To właśnie personel medyczny stanowi prawdziwy ich fundament i kluczowy czynnik sukcesu DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic.

Zobacz, jak pracujemy

Zabiegi transplantacji włosów wykonujemy z wykorzystaniem urządzenia ARTAS iX, robota, którego działanie bazuje na sztucznej inteligencji.

Zobacz, jak pracujemy

Zatrudniamy specjalistów, którym zapewniamy najlepsze warunki do rozwoju i uaktualniania wiedzy z zakresu transplantologii.

Zobacz, jak pracujemy

Zabiegi przeprowadzamy zgodnie ze światowymi standardami, troszcząc się o pacjenta na każdym etapie leczenia.

Poznaj opinie naszych pacjentów

To najlepsza rekomendacja naszej kliniki! Sprawdź, dlaczego jesteśmy liderem w dziedzinie przeszczepu włosów.

Polecam! Mąż miał zabieg prawie 3 lata temu,
efekty są niesamowite. Ja osobiście skorzystałam
z zbiegów osocza i również widzę wielka różnice.
Personel naprawdę bardzo miły i sympatyczny. 🙂

PAULINA WALA

Jakiś czas temu wykonywałem zabieg w tej klinice jestem mega zadowolony z efektów oraz z zespołu który jest super profesjonalny, przemiły i jak najbardziej kompetentny polecam serdecznie każdemu komu zależy na wspaniałych efektach pozdrawiam serdecznie cały zespół wspaniałych specjalistów.

MATEUSZ NOWY

Bardzo polecam klinikę dr Turowskiego. Świetny, światowej klasy sprzęt. Klinika czysta i zadbana. Warto również wspomnieć o personelu w tej klinice – cudowne osoby ze wspaniałym podejściem do pacjenta i dużym doświadczeniem. 
Serdecznie polecam

Jolanta Grudzień