Przeszczep brwi bez blizn – Katowice

Marzysz o gęstych, pięknych brwiach, które dodadzą wyrazistości Twojemu spojrzeniu i podkreślą naturalne piękno Twojej twarzy? Przeszczep brwi może być rozwiązaniem, którego szukasz. Dr Turowski Hair Restoriation Clinic to renomowana klinika z międzynarodowym doświadczeniem, która znajduje się w dogodnej lokalizacji w Katowicach.

Znaczną część naszych pacjentów stanowią mężczyźni, co oczywiście nie oznacza, że kobiety nie zmagają się z problemem ubytków w owłosieniu. Jedną z takich okolic, będących często problematycznymi i dla kobiet, i dla mężczyzn są brwi. A jako że twarz nierzadko jest naszą wizytówką, nic w tym dziwnego, że na przeszczep brwi decyduje się coraz więcej osób. A już zwłaszcza gdy profesjonalna klinika przeszczepu włosów znajduje się w samym centrum Katowic.

Dlaczego warto postawić na przeszczep brwi w klinice w Katowicach?

Brwi odgrywają kluczową rolę w definicji wyglądu twarzy. Niezależnie od tego, czy chodzi o uzupełnienie ubytków w naturalnym owłosieniu, korektę kształtu czy zagęszczenie rzadkich brwi, przeszczep brwi może odpowiedzieć na wiele estetycznych problemów. Zabieg ten pozwala osiągnąć trwały efekt, eliminując konieczność codziennego rysowania brwi lub korzystania z makijażu permanentnego.

A jako że, jak już wspomnieliśmy wyżej, brwi są nieodłącznym elementem naszej twarzy, szczególnie istotne jest to, by wybrać odpowiednich specjalistów i formę zabiegu, dzięki której już po kilku dniach będziemy mogli wrócić do codziennych obowiązków.

Przeszczep brwi Katowice – dlaczego FUE Artas?

Przeszczep brwi metodą FUE Artas pozwala na uzyskanie naturalnego efektu zagęszczenia ubytków w owłosieniu

Przeszczepione brwi są gwarancją trwałego efektu, który pozostanie z nami na bardzo długo

Krótki czas rekonwalescencji - praktycznie drugiego dnia po zabiegu możemy wrócić do codziennych obowiązków

Zabieg wykonywany jest ze znieczuleniem, co pozwala utrzymać komfort pacjenta

Kształt brwi indywidualnie dopasowujemy do oczekiwań pacjenta, a także indywidualnych cech jego twarzy

Umów bezpłatną wizytę

Na czym polega przeszczep metodą FUE lub FUE ARTAS?

FUE (ang. Follicular Unit Extraction) to innowacyjna, skuteczna i przede wszystkim trwała metoda uzupełniania ubytków owłosienia w różnych obszarach ciała, która przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych. Zabieg pozwala zagęścić nie tylko włosy na głowie, ale również zarost czy właśnie brwi, dając im piękny oraz naturalny wygląd. A to wszystko w sposób całkowicie bezpieczny, bezbolesny i małoinwazyjny. Metoda FUE polega na przeszczepianiu pojedynczych mieszków włosowych, inaczej graftów.

Ponieważ pacjent jest zarówno dawcą i biorcą przeszczepu, prawdopodobieństwo jego odrzucenia przez organizm jest bardzo niewielkie. Grafty pobierane są ręcznie lub z pomocą ARTASA – specjalnie zaprogramowanego, inteligentnego robota.

Przeszczep brwi Katowice – krok po kroku

Konsultacja i ocena: Pierwszym etapem jest konsultacja z lekarzem specjalistą w klinice. Podczas tej wizyty lekarz dokładnie ocenia stan brwi, dyskutuje z pacjentem o oczekiwaniach i dostępnych opcjach zabiegu. Pacjent może także uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przeszczepem brwi.

Przeszczep brwi Katowice – krok po kroku

Plan zabiegu: Na podstawie oceny lekarz opracowuje spersonalizowany plan zabiegu, uwzględniający oczekiwany kształt i gęstość brwi oraz ilość włosów potrzebną do przeszczepu. Planowanie obejmuje również decyzję dotyczącą sposobu pobrania włosów dawcy, czyli obszaru z tyłu głowy.

Przeszczep brwi Katowice – krok po kroku

Przygotowanie pacjenta: Przed przystąpieniem do zabiegu pacjent może zostać poproszony o zaprzestanie stosowania niektórych leków lub suplementów diety, które mogą wpływać na proces gojenia się. Może być również konieczne ograniczenie stosowania alkoholu i papierosów.

Przeszczep brwi Katowice – krok po kroku

Transplantacja: Sam zabieg przeszczepu brwi przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Procedura może trwać kilka godzin, w zależności od skomplikowania przypadku i ilości włosów do przeszczepu. Podczas zabiegu lekarz usuwa pojedyncze jednostki włosowe (tzw. grafty) z obszaru dawcy i przeszczepia je do obszaru brwi.

Przeszczep brwi Katowice – krok po kroku

Rekonwalescencja: Po zabiegu pacjent może odczuwać niewielkie dolegliwości bólowe oraz opuchliznę w okolicy brwiowej. Lekarz zaleca odpowiednie leki przeciwbólowe oraz instrukcje dotyczące pielęgnacji pooperacyjnej. W ciągu kilku dni opuchlizna powinna ustąpić, a pacjent może powrócić do codziennych aktywności.

Przeszczep brwi Katowice – krok po kroku

Efekty: Pełny efekt przeszczepu brwi może być widoczny po około 6-12 miesiącach od zabiegu. Włosy przeszczepione podlegają naturalnemu cyklowi wzrostu, więc stopniowo będą rosły i zapełniały obszar brwiowy. Pacjent może być zaproszony na kontrolne wizyty, aby ocenić postęp gojenia się i dostosować ewentualne dalsze działania.

Możesz nam zaufać!
Rozwiążemy
Twój problem najlepszym dostępnym sposobem.

Umów bezpłatną wizytę