Poznaj naszą klinikę

Klinika Dr Turowskiego w Katowicach to nowoczesne centrum medycyny estetycznej i trychologii, które oferuje pacjentom dostęp do najnowszych technologii w dziedzinie przeszczepu włosów. W klinice pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy odbyli szkolenia u samego Dr Turowskiego, co gwarantuje najwyższy standard świadczonych usług. Jednym z kluczowych atutów placówki jest nowoczesny robot Artas, wykorzystywany do przeprowadzania precyzyjnych i minimalnie inwazyjnych przeszczepów włosów. Dzięki zaawansowanej technologii oraz doświadczeniu specjalistów, klinika w Katowicach cieszy się uznaniem zarówno w Polsce, jak i za granicą, oferując pacjentom skuteczne i bezpieczne rozwiązania ich problemów z włosami.

Możesz nam zaufać! Rozwiązujemy
Twój problem najlepszym dostępnym sposobem

Umów bezpłatną wizytę

Poznaj opinie naszych Pacjentów

To najlepsza rekomendacja naszej kliniki! Sprawdź, dlaczego jesteśmy liderem w dziedzinie przeszczepu włosów.

Polecam! Mąż miał zabieg prawie 3 lata temu,
efekty są niesamowite. Ja osobiście skorzystałam
z zbiegów osocza i również widzę wielka różnice.
Personel naprawdę bardzo miły i sympatyczny. 🙂

Paulina Wala

Jakiś czas temu wykonywałem zabieg w tej klinice jestem mega zadowolony z efektów oraz z zespołu który jest super profesjonalny, przemiły i jak najbardziej kompetentny polecam serdecznie każdemu komu zależy na wspaniałych efektach pozdrawiam serdecznie cały zespół wspaniałych specjalistów.

Mateusz Nowy

Bardzo polecam klinikę dr Turowskiego. Świetny, światowej klasy sprzęt. Klinika czysta i zadbana. Warto również wspomnieć o personelu w tej klinice – cudowne osoby ze wspaniałym podejściem do pacjenta i dużym doświadczeniem.
Serdecznie polecam.

Jolanta Grudzień

Jak możemy się z Tobą skontakować?

Nasz Opiekun Pacjenta skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe, aby zaproponować dogodny dla Ciebie termin konsultacji