Poznaj klinikę Dr Turowski w Warszawie

Klinika Dr Turowskiego w Warszawie stanowi renomowane centrum medycyny estetycznej i trychologii, zapewniające dostęp do zaawansowanych metod leczenia problemów z włosami. Zespół kliniki składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy zdobywali doświadczenie pod okiem samego Dr Turowskiego, co przekłada się na profesjonalizm i efektywność oferowanych zabiegów. Klinika wyposażona jest w innowacyjny robot Artas, który jest wykorzystywany do przeprowadzania precyzyjnych przeszczepów włosów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym oraz bogatej wiedzy medycznej personelu, klinika w Warszawie jest w stanie zapewnić pacjentom skuteczne i bezpieczne procedury, ciesząc się uznaniem zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Możesz nam zaufać! Rozwiązujemy
Twój problem najlepszym dostępnym sposobem

Umów bezpłatną wizytę

Poznaj opinie naszych Pacjentów

To najlepsza rekomendacja naszej kliniki! Sprawdź, dlaczego jesteśmy liderem w dziedzinie przeszczepu włosów.

Polecam! Mąż miał zabieg prawie 3 lata temu,
efekty są niesamowite. Ja osobiście skorzystałam
z zbiegów osocza i również widzę wielka różnice.
Personel naprawdę bardzo miły i sympatyczny. 🙂

Paulina Wala

Jakiś czas temu wykonywałem zabieg w tej klinice jestem mega zadowolony z efektów oraz z zespołu który jest super profesjonalny, przemiły i jak najbardziej kompetentny polecam serdecznie każdemu komu zależy na wspaniałych efektach pozdrawiam serdecznie cały zespół wspaniałych specjalistów.

Mateusz Nowy

Bardzo polecam klinikę dr Turowskiego. Świetny, światowej klasy sprzęt. Klinika czysta i zadbana. Warto również wspomnieć o personelu w tej klinice – cudowne osoby ze wspaniałym podejściem do pacjenta i dużym doświadczeniem.
Serdecznie polecam.

Jolanta Grudzień

Jak możemy się z Tobą skontakować?

Nasz Opiekun Pacjenta skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe, aby zaproponować dogodny dla Ciebie termin konsultacji