Przeszczep włosów – cennik Warszawa

W klinice Dr Turowski w Warszawie oferujemy przeszczepy włosów wykorzystując najbardziej zaawansowaną technologię dostępną na rynku, w tym metodę FUE z użyciem robota ARTAS, metodę manualną oraz metodę hybrydową, która łączy w sobie elementy obu poprzednich technik. Koszt przeszczepu włosów jest ustalany indywidualnie dla każdego pacjenta i zależy od szeregu czynników, takich jak:

01

liczba przeszczepianych graftów

02

rozmiar obszaru dotkniętego utratą włosów

03

charakterystyka włosów oraz gęstość mieszków włosowych

04

oczekiwania pacjenta co do efektu końcowego

05

historia i charakter przebiegu łysienia oraz szczegółowy wywiad medyczny

01

możliwa jest zarówno online, jak i osobiście w Warszawie

02

pozwala na kwalifikację do zabiegu oraz określenie potrzebnej liczby przeszczepów

03

dokonywany z uwagi na specyficzne potrzeby i warunki danego pacjenta

04

oparte na liczbie wymaganych graftów i wybranej technice przeszczepu

Możesz nam zaufać! Rozwiązujemy
Twój problem najlepszym dostępnym sposobem

Umów bezpłatną wizytę

Cennik zabiegów dodatkowych

Konsultacja trychologiczna z badaniem trichoskopowym 200 zł
Angel System PRP – wysokostężone osocze bogatopłytkowe 2600 zł
Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym 600 zł
Pakiet 4 zabiegi w cenie 3: 1 800 zł 2 400 zł
*Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką: 1 800 zł
Terapia peptydowa DR CYJ Hair Filler 750 zł
Pakiet 4 zabiegi w cenie 3: 2 800 zł 3 000 zł
*Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką: 2 800 zł

Poznaj opinie naszych Pacjentów

To najlepsza rekomendacja naszej kliniki! Sprawdź, dlaczego jesteśmy liderem w dziedzinie przeszczepu włosów.

Polecam! Mąż miał zabieg prawie 3 lata temu,
efekty są niesamowite. Ja osobiście skorzystałam
z zbiegów osocza i również widzę wielka różnice.
Personel naprawdę bardzo miły i sympatyczny. 🙂

Paulina Wala

Jakiś czas temu wykonywałem zabieg w tej klinice jestem mega zadowolony z efektów oraz z zespołu który jest super profesjonalny, przemiły i jak najbardziej kompetentny polecam serdecznie każdemu komu zależy na wspaniałych efektach pozdrawiam serdecznie cały zespół wspaniałych specjalistów.

Mateusz Nowy

Bardzo polecam klinikę dr Turowskiego. Świetny, światowej klasy sprzęt. Klinika czysta i zadbana. Warto również wspomnieć o personelu w tej klinice – cudowne osoby ze wspaniałym podejściem do pacjenta i dużym doświadczeniem.
Serdecznie polecam.

Jolanta Grudzień

Jak możemy się z Tobą skontakować?

Nasz Opiekun Pacjenta skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe, aby zaproponować dogodny dla Ciebie termin konsultacji

FAQ

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

FUE (z ang. Follicular Unit Extraction) jest zaawansowaną, małoinwazyjną metodą przeszczepu włosów. Polega ona na pobieraniu pojedynczych mieszków włosowych z obszaru dawczego. Nie wymaga użycia skalpela i zakładania szwów. Dzięki temu skóra głowy szybko się goi i nie powstają nieestetyczne blizny liniowe.

FUE to najnowocześniejsza obecnie metoda przeszczepu włosów na świecie. Stosuje się ją w leczeniu łysienia androgenowego. Podczas zabiegu ubytki włosów zastępuje się nowymi mieszkami włosowymi, które pobierane są zazwyczaj z części potylicznej głowy. Pobrane jednostki mieszkowe przeszczepia się w okolicę biorczą.

Metoda FUE to krótszy czas rekonwalescencji i znacznie mniejszy dyskomfort dla Pacjenta. Leczenie zakończone jest zazwyczaj w ciągu 5 dni. Po tym czasie skóra głowy jest zagojona, a Pacjent może wrócić do swoich codziennych aktywności. Problemem nie jest również krótkie strzyżenie, ponieważ blizny w miejscu pobrania mieszków włosowych są mikroskopijne.

Przeszczep włosów FUE dedykowany jest pacjentom z łysieniem androgenowym, którzy chcą przywrócić utraconą gęstość włosów i wypełnić ubytki powstałe wskutek utraty włosów, a jednocześnie chcą uniknąć nieestetycznych blizn i jak najszybciej wrócić po zabiegu do swoich aktywności. Najlepszymi kandydatami do zabiegu transplantacji włosów metodą FUE z wykorzystaniem robota ARTAS są pacjenci ze znacznym ubytkiem włosów i jednocześnie dobrej gęstości włosów okolicy dawczej (część potyliczna głowy). Kwalifikacja odbywa się podczas pierwszej konsultacji w naszej klinice.

Nowocześniejsze i mniej inwazyjne metody są droższe niż klasyczne sposoby transplantacji włosów. Metoda FUE kosztami przewyższa inne metody, jednak jest ona bezpieczniejsza i ma o wiele więcej zalet.

Wykorzystanie robota ARTAS jest droższe niż NeoGraft ze względu na stosowaną technologię, jednak ma to swoje zalety.

Końcowe efekty zabiegów są podobne.

Metoda FUE pobiera zespoły mieszkowe zawierające dwa, trzy lub cztery mieszki. W przypadku innych metod pobierane są zazwyczaj dwa lub trzy mieszki, co daje podobne efekty. Wszystko oczywiście pod warunkiem, że zabieg przeprowadza doświadczony lekarz.

Różnice w wynikach nie dotyczą obszaru w którym rosną włosy, ale obszaru dawczego, z którego pobierane są mieszki włosowe.

Najlepszym sposobem na ustalenie czy jest się odpowiednim kandydatem jest bezpośrednia konsultacja z naszym lekarzem.

Jeżeli jednak pochodzisz z innego miasta, wówczas możesz przesłać nam zdjęcia swojego problemu lub porozmawiać z nami na Skype. Będzie to jednak jedynie wstępna konsultacja.

W celu podjęcia decyzji o zabiegu należy spotkać się z lekarzem.

Nie trzeba. Przygotowanie włosów odbywa się klinice DR TUROWSKI tuż przed rozpoczęciem zabiegu. Włosy pobierane z okolicy dawczej zostają ostrzyżone na krótko, pozostałe mogą pozostać długie, co zwykle jest ustalane podczas pierwszej konsultacji lub przed zabiegiem wspólnie z pacjentem.

Tak, ponieważ FUE jest zabiegiem małoinwazyjnym. Jest to odpowiednia metoda zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, które chcą przywrócić ładny wygląd swoich włosów.