Certyfikowani Partnerzy

Włosy są ozdobą człowieka, wyrazem osobowości, stylu i charakteru. Piękne i zdrowe włosy zaczynają się od zdrowej skóry głowy – właśnie dlatego postanowiliśmy połączyć nasze siły i stworzyć wspólny projekt w całej Polsce. Miło nam poinformować o współpracy @drturowski_hairtrnasplant & @labiosthetiqepolska. Naszą wspólną misją jest zwiększenie dostępności specjalistów trychologicznych, świadoma pielęgnacja włosów kosmetykami najwyższej jakości oraz zabiegi z zakresu odbudowy włosów metodą manualną i robotyczną.

Markę La Biosthetique stworzył ponad 60 lat temu francuski biochemik Marcel Contier. Obecnie firma znajduje się w rękach rodziny Weiser, która prowadzi ją w oparciu o niezmienne standardy. Naukowcy w profesjonalnych laboratoriach opracowują receptury produktów współpracując z międzynarodowymi ekspertami od włosów oraz kosmetologami. Każdy pojedynczy produkt jest poddany testom klinicznym pod kątem skuteczności oraz tolerancji.

DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic to najnowocześniejsze w Polsce i najbardziej doświadczone centrum robotycznego przeszczepu włosów na świecie. Założycielem jest światowej klasy autorytet MD, Ph.D., FACS Gregory Turowski, to Amerykanin polskiego pochodzenia, światowej klasy chirurg plastyczny, jeden z niewielu posiadających dyplomy ukończenia dwóch prestiżowych uczelni: Yale i Harvard. Specjalistyczne ośrodki transplantacji włosów zlokalizowane są w Chicago, Katowicach i Warszawie. W trakcie trwającej ponad 10 lat praktyki zespół dr. Turowskiego zoperował już kilka tysięcy pacjentów i przeszczepił w sumie ponad 30 milionów graftów.

Jakość Premium nie jest możliwością: jest warunkiem koniecznym. To są korzenie Culture Of Total Beauty.