Przeszczep włosów już od 9 900 zł
Bezpłatna konsultacja w Katowicach lub Warszawie

Indywidualnie do potrzeb

Stajesz przed lustrem, przeczesujesz włosy i… nie podoba Ci się to, co widzisz. Z dnia na dzień włosów ubywa, a zakola stają się coraz bardziej widoczne? Na szczęście mamy dla Ciebie rozwiązanie! Przeszczep włosów to jedyna, pewna metoda odzyskania i zagęszczenia włosów. Prześlij nam zdjęcia głowy, opisz swój problem a my określimy koszt przeszczepu włosów! 

W DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic wykonujemy przeszczepy włosów najnowocześniejszą obecnie metodą FUE – manualną lub robotyczną FUE ARTAS. Jako jedyna klinika w Polsce posiadamy dwa modele robota ARTAS, w tym najnowszy ARTAS iX z modułem implantacji mieszków włosowych.

Przeszczep włosów pozwala na uzyskanie trwałego i najbardziej naturalnego efektu zagęszczenia włosów bez względu na etap łysienia. Zakres i koszt zabiegu transplantacji włosów zależy od liczby przeszczepianych graftów (mieszków włosowych). Dla każdego Pacjenta cena przeszczepu włosów określana jest indywidualnie, na podstawie:

 • wielkości ubytku włosów
 • struktury włosów i mnogości mieszków włosowych
 • oczekiwanego rezultatu estetycznego
 • przebiegu łysienia i wywiadu medycznego
 • wybranej metody przeszczepu włosów

 

 

transplantacja włosów cena

Jesteś zainteresowany przeszczepem włosów?

Wyślij nam zdjęcia głowy, napisz jakiego efektu oczekujesz, a my odpowiemy na Twoje wątpliwości i prześlemy wycenę przeszczepu!

 

  Umów się
  na bezpłatną wizytę
  Dotyczy kwalifikacji do przeszczepów

  Jak prawidłowo wykonać zdjęcia do konsultacji?

  Chcesz dowiedzieć się, czy kwalifikujesz się do przeszczepu włosów? Jesteś bardzo zajęty, zależy Ci na czasie, a klinika znajduje się daleko od Twojego miejsca zamieszkania? Nic nie szkodzi! W DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic istnieje możliwość konsultacji on-line. Wystarczy wysłać do nas zdjęcia głowy oraz w kilku zdaniach opisać przebieg łysienia, a my oszacujemy liczbę graftów potrzebną do uzyskania zadowalającego efektu estetycznego.

  Abyśmy mogli właściwie oszacować zakres Twojego przeszczepu będziemy potrzebować min. 4 zdjęć wykonanych zgodnie z poniższymi szablonami. Prosimy, aby w miarę możliwości, zdjęcia wykonywać na jednolitym tle oraz w dobrze oświetlonym (najlepiej światłem dziennym) pomieszczeniu. O rekomendowanej liczbie graftów i wycenie przeszczepu włosów poinformujemy Cię mailowo. Ma ona charakter szacunkowy i jest omawiana szczegółowo z lekarzem podczas konsultacji przed zabiegiem.