Przeszczep włosów już od 9 900 zł
Bezpłatna konsultacja w Katowicach lub Warszawie

Indywidualnie do potrzeb

Stajesz przed lustrem, przeczesujesz włosy i… nie podoba Ci się to, co widzisz. Z dnia na dzień włosów ubywa, a zakola stają się coraz bardziej widoczne? Na szczęście mamy dla Ciebie rozwiązanie! Przeszczep włosów to jedyna, pewna metoda odzyskania i zagęszczenia włosów. 

W DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic wykonujemy przeszczepy włosów najnowocześniejszą obecnie metodą FUE – manualną lub robotyczną FUE ARTAS. Jako jedyna klinika w Polsce posiadamy dwa modele robota ARTAS, w tym najnowszy ARTAS iX z modułem implantacji mieszków włosowych.

Przeszczep włosów pozwala na uzyskanie trwałego i najbardziej naturalnego efektu zagęszczenia włosów bez względu na etap łysienia. Zakres i koszt zabiegu transplantacji włosów zależy od liczby przeszczepianych graftów (mieszków włosowych). Dla każdego Pacjenta cena przeszczepu włosów określana jest indywidualnie, na podstawie:

 • wielkości ubytku włosów
 • struktury włosów i mnogości mieszków włosowych
 • oczekiwanego rezultatu estetycznego
 • przebiegu łysienia i wywiadu medycznego
 • wybranej metody przeszczepu włosów

 

 

transplantacja włosów cena

Jesteś zainteresowany przeszczepem włosów?

Wyślij nam zdjęcia głowy, napisz jakiego efektu oczekujesz, a my odpowiemy na Twoje wątpliwości podczas bezpłatnej konsultacji online lub stacjonarnie!

 

  Umów się
  na bezpłatną konsultację
  *Miejsce wykonania przeszczepu

  *Preferowana forma kontaktu


  Jak prawidłowo wykonać zdjęcia do konsultacji?

  Chcesz dowiedzieć się, czy kwalifikujesz się do przeszczepu włosów? Jesteś bardzo zajęty, zależy Ci na czasie, a klinika znajduje się daleko od Twojego miejsca zamieszkania? Nic nie szkodzi! W DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic istnieje możliwość konsultacji on-line. Wystarczy wcześniej wysłać do nas zdjęcia głowy oraz w kilku zdaniach opisać przebieg łysienia, abyśmy mogli przygotować się do konsultacji on-line.

  Abyśmy mogli właściwie oszacować zakres Twojego przeszczepu będziemy potrzebować min. 4 zdjęć wykonanych zgodnie z poniższymi szablonami. Prosimy, aby w miarę możliwości, zdjęcia wykonywać na jednolitym tle oraz w dobrze oświetlonym (najlepiej światłem dziennym) pomieszczeniu. O rekomendowanej liczbie graftów i wycenie przeszczepu włosów poinformujemy Cię po konsultacji on-line.