Technologia laserowa Capillus

Wystarczy 5 minut dziennie

Laserowa czapka Capillus to urządzenie wykorzystujące metodę terapii laserem o niskim poziomie mocy (LLLT). Wyposażona jest w czepek pokryty laserowymi diodami, który może być noszony pod czapką załączoną do zestawu, bądź dowolnym nakryciem głowy.

Laser działa na skórę głowy i mieszki włosowe stymulując aktywność komórkową i zwiększając przepływ krwi. Czapka Capillus powinna być używana codziennie przez 6 minut. Terapia Capillus to najczęściej wybierana metoda terapii laserowej na całym świecie.

laserowe leczenie wypadania włosów

Mobilny i niezawodny

laserowe leczenie włosów

Czapkę Capillus zasila akumulator litowo – jonowy. Lekkie i stosunkowo niewielkie urządzenie wyposażone jest w wygodny klips umożliwiający przymocowanie go do paska. W ten sposób nie ogranicza swobody ruchów a terapię można stosować w trakcie wykonywania codziennych aktywności.

Łatwy w użyciu

Czapka Capillus została zaprojektowana w ten sposób, aby nie ograniczała codziennych aktywności. Produkt jest łatwy do przechowywania. Do zestawu dołączony jest estetyczny pokrowiec, który umożliwia przechowywanie oraz komfortowe podróżowanie.

Zaleca się przechowywanie urządzenia wewnątrz obudowy ochronnej. Każdy zestaw zawiera uniwersalny adapter z 4 wymiennymi końcówkami, które umożliwiają podpięcie go do gniazda prądu.

metody leczenia wypadania włosów

Udowodniona skuteczność

laseroterapia włosów

Skuteczność laseroterapii Capillus została potwierdzona badaniami klinicznymi. Wykazały one, że noszenie czapki Capillus przez 17 tygodni jest bezpieczne dla pacjentów i daje wymierne efekty.

Stosowanie czapki Capillus w leczeniu łysienia androgenowego zmniejszyło również utratę włosów u wszystkich uczestników badania. Średni przyrost włosów wyniósł 51% na linii czoła. Badania kliniczne wykazały również brak skutków ubocznych stosowania laseroterapii Capillus.

Cierpisz na dziedziczne łysienie androgenowe?

Terapia Capillus może być wspaniałą opcją dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami