Prawdziwi ludzie - prawdziwe rezultaty

Fryzjer gwiazd zdecydował się na przeszczep

Tymoteusz Pięta, na co dzień stylista włosów polskich celebrytów postanowił zadbać również o swój wizerunek. Zawodowo zajmuje się fryzurami innych, dba o to, by wyglądali świetnie i z nutką zazdrości spoglądał na ich włosy. W DR Turowski Hair Restoration Clinic poddał się zabiegowi przeszczepu włosów, by spełnić swoje marzenie.

Jak sam o sobie mówi “najlepszy fryzjer w Warszawie”. Od 2015 roku rozwija sieć własnych salonów fryzjerskich Hairmate. Ma na koncie wiele sukcesów, nagród branżowych i apetyt  na więcej. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem dzieli się z adeptami fryzjerstwa w ramach własnej akademii fryzjerstwa. Próbował wielu terapii, by poprawić kondycję włosów, które nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. W końcu zdecydował się na przeszczep włosów.

“Próbowałem wielu sposobów, by poprawić kondycję swoich włosów zaczynając od mezoterapii osoczem bogatopłytkowym, która początkowo dawała fajne rezultaty, natomiast w pewnym momencie przestała działać i nie przynosiła już dalszych efektów. Zrobiłem też przeszczep włosów w innej klinice, który nie spełnił moich oczekiwań, dlatego zdecydowałem się na przyjście do kliniki Dr Turowskiego” – wspomina Pan Tymoteusz.

Pan Tymoteusz poddany został zabiegowi transplantacji włosów FUE ARTAS o wielkości 3000 graftów. Jest to zabieg klasyfikowany jako największy w skali przeszczepowej. Jego wykonanie było możliwe tylko dzięki temu, że klinika dysponuje najnowocześniejszą technologią Restoration Robotics – robotem ARTAS iX. Zespół dr Turowskiego jako pierwszy w Polsce wdrożył tę technologię. Obecnie pracuje 5 takich robotów na świecie.

Dzięki systemowi wychwytywania barwnika włosa (melaniny) ARTAS iX identyfikuje grafty o najlepszej jakości. Do przeszczepu wybierane są mieszki włosowe o najmocniejszej strukturze, największej mnogości oraz najmocniejszym pigmencie.

Włosy do przeszczepu pobierane są z tyłu głowy. To strefa, w której włosy nie posiadają receptorów androgenowych. Dzięki temu nie mogą być uszkodzone przez szkodliwy testosteron, więc zostaną już z Pacjentem na zawsze.

Przeszczep włosów Pana Tymoteusza krok po kroku