Zrób pierwszy krok i ciesz się efektem… wcześniej

Nie chcesz rezygnować z letnich aktywności i dlatego decyzję o przeszczepie odkładasz na jesień? Wcale nie musisz. Przeszczep włosów z powodzeniem może być wykonywany w okresie wakacyjnym tak, by nie wprowadzać zamieszania w letnim grafiku.

Rekonwalescencja w 7 dni

Standardowo po przeszczepie nasi pacjenci w pełni wracają do swych codziennych obowiązków już w ciągu 7 dni od wykonania zabiegu. Dzień po przeszczepie pojawiają się w naszej klinice, by zmienić opatrunek, a same rany po poborze graftów goją się już po kilku dniach.

Przyspieszenie gojenia

Aby wzmocnić efekt przeszczepu i przyspieszyć proces gojenia ran (co w okresie letnim jest jeszcze bardziej pożądane przez naszych pacjentów), do każdej transplantacji wykonanej latem dorzucamy w prezencie pakiet 4 zabiegów w osoczem bogatopłytkowym o wartości 2400 zł.

Terapia osoczem bogatopłytkowym poprawia ukrwienie i odżywia skórę głowy, pobudza cebulki włosów do wzrostu, a także przyspiesza proces regeneracji. 

Dlaczego Dr Turowski?

DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic jest jednym z najbardziej doświadczonych ośrodków robotycznych przeszczepów włosów na świecie. Zespół pod kierownictwem dr Turowskiego przeprowadził pierwszą w Polsce i Europie środkowo–wschodniej operację przeszczepu włosów metodą FUE–ARTAS i obecnie wykonuje ponad 400 zabiegów rocznie.

Polsko-amerykanski zespół transplantacji pod kierownictwem dr Turowskiego

przeszczepionych mieszków włosowych

Pracujemy na najnowszej wersji robota - Artas iX

Gwarantujemy naturalne efekty bez blizn

Możesz nam zaufać!
Rozwiążemy
Twój problem najlepszym dostępnym sposobem.

Umów bezpłatną wizytę

Zobacz efekty naszych zabiegów

Przez lata zdobyliśmy zaufanie i uznanie setek pacjentów, którzy teraz mogą cieszyć się gęstymi i naturalnymi włosami. Zobacz niesamowite efekty zabiegów,
które uzyskaliśmy dzięki naszemu doświadczeniu i nowoczesnej technologii.

PRZED

okolica: zagęszczenie okolicy frontalnej

PO

Liczba graftów: 1500

PRZED

okolica: zagęszczenie okolicy korony głowy

PO

Liczba graftów: 1600

PRZED

okolica: zagęszczenie okolicy korony głowy

PO

Liczba graftów: 2500