Infolinia: 608 779 912

Blog

10 listopada 2021

Przeszczep włosów u kobiet

przeszczep włosów u kobiet

Kobiece włosy często są ważnym atrybutem urody i wyglądu. Istnieje jednak szereg czynników, które osłabić mogą ich kondycję i prowadzić do wypadania. Codzienna utrata włosów jest naturalna, a sezonowo zazwyczaj się nasila, ale zbyt duże, gwałtowne i trwałe przerzedzenie się fryzury może stanowić duży problem, nie tylko estetyczny. Gdy zawiodą inne kuracje, warto pomyśleć o przeszczepie włosów.

20 lipca 2020

Włosy – atrybut piękna. Jak o nie dbać latem?

jak dbać o włosy latem

Lato… Czas wakacyjnego relaksu, błogiego wylegiwania się na plaży, kąpieli w morzu i w basenie. Dla naszych włosów to prawdziwa walka o przetrwanie! Właśnie o tej porze roku narażamy je na najwięcej szkodliwych czynników – wysokie temperatury, promienie UV, słoną czy chlorowaną wodę. Na szczęście możemy je przed nimi chronić. Jak? Dowiesz się z artykułu.

17 listopada 2018

Szkodliwe nawyki dla włosów, czyli co niszczy nasze włosy

Piękne włosy to marzeniekażdego. Robimy wiele, by były zdrowe i lśniące. Pianki, wcierki, odżywki – kto z nas nie dał się skusić? Fundujemy naszym włosom wiele, ale czy na pewno dobrego?

7 czerwca 2018

Łysienie u kobiet – przyczyny i jak sobie z nim radzić

Łysienie to typowo męski problem? Nic z tych rzeczy! Z tego powodu cierpią również kobiety, które borykają się tzw. łysieniem męskim, czyli androgenowym. Oto przyczyny i metody radzenia sobie z nim.

20 listopada 2017

Dlaczego kobiety łysieją? Poznaj odpowiedź!

Chociaż utrata włosów wydaje się problemem typowo męskim, to zmaga się z nim także wiele kobiet. Specjaliści wskazują nawet dwadzieścia różnych przyczyn wypadania włosów u kobiet!

19 października 2017

Jak opóźnić łysienie? Najskuteczniejsze metody.

Wypadanie włosów może być objawem niedoboru substancji odżywczych, zaburzeń hormonalnych, złej pielęgnacji, czy choroby. Sprawdź, co możesz zmienić, by włosy przestały wypadać.