Infolinia: 608 779 912

Przeszczep włosów – historia pacjenta

Na rynku dostępnych jest kilka metod przeszczepiania włosów. Zdecydowanie najlepszą jest transplantacja włosów z wykorzystaniem robota FUE Artas, która nie pozostawia na głowie dużych blizn.

26

Przeszczep włosów to zabieg wykorzystujący mieszki włosowe ze strefy dawczej (znajdującej się głównie z tyłu głowy) w celu transplantacji ich w te obszary, które uległy wyłysieniu (okolica biorcza).

Na rynku dostępnych jest kilka metod przeszczepiania włosów. Zdecydowanie najlepszą jest transplantacja włosów z wykorzystaniem robota FUE Artas, która nie pozostawia na głowie dużych blizn. Czas zabiegu oraz rekonwalescencji również uległy skróceniu w porównaniu do starszych metod.

Zabieg renowacji włosów z użyciem robota to nie tylko najnowsza ale najbardziej zaawansowana technologia w dziedzinie transplantacji włosów. Największymi atutami są tu precyzja, szybkość oraz mała inwazyjność. Użycie robota pozwala na nie tylko na wyeliminowanie problemu nieestetycznych, podłużnych blizn z tyłu głowy ale przede wszystkim minimalny ból i skrócony czas rekonwalescencji. Zabiegi wykonywanie przy użyciu tradycyjnych metod są bardzo bolesne i zostawiają nie tylko wielkie blizny z tylu głowy ale długie gojenie i spuchniecie. Robot dzięki swojej precyzji i szybkości zmniejsza t negatywne efekty do minimum – potwierdza dr Grzegorz Turowski.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia materiału z naszym pacjentem. Pan Michał jest już po przeszczepie, a cały proces rekonwalescencji jest przez pacjenta dokumentowany w formie krótkich filmików, na których opisywany jest przebieg gojenia. Wszystkie filmy są dostępne na kanale Dr Turowski Clinic.


Masz problem z nadmiernym wypadaniem włosów?

Napisz: [email protected]
Zadzwoń: 608 779 912